Obratem Vám zašleme průvodce "Kritické chyby, které se často dělají při výběru oken a stínící techniky", kterého si můžete vyžádat kliknutím sem.

logo

Plastová okna GBH interiér

Jsme ryze českou firmou s tradicí  od roku 2005 působící především v Plzeňském regionu, která se zabývá kompletní dodávkou a montáží plastových oken a stínící a vratové techniky. Díky dlouholetým zkušenostem  v oblasti návrhů zimních zahrad, pergol  a venkovního i vnitřního stínění, jsme z vlastní iniciativy a dlouholetých zkušeností udělali seznam nejčastějších kritických chyb, kterých se dopouštějí  všechny firmy působící v tomto oboru, včetně té naší.

Spočítali jsme, že za tyto pokusy a omyly jsme v minulosti zaplatily více jak 500.000.Kč. Protože jsme již za tyto chyby zaplatili, efektivně a trvale je vyřešili a  investovali nemalé peníze do špičkových montážních technologií, odborného školení u výrobců dodávaného zařízení, kteří nám dodávají tuto kvalitní technologií s plnou garancí až 8let, nám umožňuje výrazně zkracovat termíny realizací zadaných projektů a pro Vás výhodně prodlužovat plnou záruku.

Touto garancí, získáte 100%-ní jistotu, že již nedojde k těmto předešlým  chybám se kterými mnohé firmy ještě stále bojují i dnes. Pokud by náhodou došlo v této záruční době k něčemu nechtěnému, bude vše přednostně opraveno na naše náklady.

Velmi často ale může docházet k těmto závažným  problémům zejména u firem, které kvůli ceně někdy i vědomě porušují technologická pravidla. Pak mohou na úkor kvality nabídnout výrazně nižší cenu a to může být signál a předzvěst  možných problémů teď i do budoucna. Někteří dodavatelé často jakoby "omylem" zapomínají na některé položky a přestože  je jejich cena na první pohled nižší, nakonec naúčtují mnohem více, než slibovali na začátku.

Pokud vám jiný dodavatel  nabízí  za stejnou službu podezřele nižší cenu,  můžeme  vám pomoci  nabídky odborně  srovnat. Odborným srovnáním nabídek podobnému nepříjemnému překvapení zabráníte. Dodáme Vám jen technologie, jaké doporučujeme i svým rodinám a přátelům. A vybírali jsme vždy z té nejvyšší kvality v daném oboru a každého dodavatele jsme léta prověřovali. Za tím vším si pevně stojíme a dokládáme to plnou garancí i na práci po dobu až 8 let, na námi dodanou technologii.

Plastová okna od GBHInterier

Kde nás najdete?

Kontaktujte mě ohledně nabídky na :