Obratem Vám zašleme průvodce "jak postupovat při výběru oken a stínící techniky", kterého si můžete vyžádat kliknutím sem.

logo

Co o nás říkají

Výměna rolety

Dobrý den pane Nový ,

chtěl bych Vám tímto poděkovat za Váš bleskový a skvělý přístup při výměně interierové roletky , kterou jsem si vlastní vinou z neznalosti věci špatně vybral a objednal na Vašem FB eshopu. Přesto, že jste neměli povinnost a nemuseli jste se vůbec zabývat výměnou roletky, kterou jsme již několik málo dnů používali, vyšli jste nám vstříc a ochotně jste nám zboží vyměnili, i když se nejednalo o záruční opravu a to bez jakýchkoliv poplatků. Mile nás překvapilo i to, že jste mi neúčtovali vůbec nic za dopravu, i když jste s tím měli nemalé starosti a výdaje. Firma, jako je ta Vaše, jistě nemá nouzi o zákazníky, přesto Vám přeji mnoho dalších spokojených zákazníků, jako jsem i já.

S přáním hezkého dne Jiříí Výborný,  Plzeň.

 

Díky

Přeji Vám hezký den pane Nový,

chci Vám alespoň krátce napsat, protože jste mě vaším přístupem doslova šokovali. Měsíc před kolaudací našeho rodinného domku, nám dodavatel venkovního stínění, které jsme si u nich objednali za nemalé peníze sdělil, že nám ho nestihnou dodat včas v dohodnutém termínu. Tím byla kolaudace domu ohrožena, což by pro nás znamenalo nemalé problémy, o které nikdo nestojí. Díky vaší ochotě a rychlosti jste nám pomohli vyřešit tuto pro nás nečekanou a velmi nepříjemnou situaci.

Díky vaší firmě jsme včas, i když na poslední chvíli, stihli úspěšně zkolaudovat celý dům vč. venkovního stínění, na které se čekalo. S manželem vám chceme touto cestou moc poděkovat za to, že vše proběhlo hladce a my jsme mohli odjet na naši vysněnou novomanželskou dovolenou k moři. Patří Vám velký dík a uznání, protože jste to byli vy, kdo nás svým přístupem zbavil nečekaných problémů a my měli klidnou dovolenou, která navíc pro nás byla tou první společenou.

 S pozdravem novomanželé Burdovi Svárkov

 

Reference

Zdravím Vás pane Nový,

Chvíli jsem přemýšlel a taky se tak trochu styděl, než jsem se odhodlal Vám napsat, protože došlo přesně na Vaše slova, když jste mě zvlášť upozorňoval na to, že někteří prodejci, nahlas propagují levné zboží jen proto, aby za každou cenu prodali. Cítím se trapně, protože mám hořkou zkušenost z dodávky stavební izolace s příslušenstvím, kterou nám zajišťovala firma, o které jsme nic moc nevěděli, ale jejich nízké ceny, kterými se chlubili, nás lákaly, vyzkoušet je.

Na začátku se jejich cena jevila skutečně jako velmi výhodná, ale ve finále po sečtení všech dodatečných skrytých nákladů o kterých na začátku nebyla řeč, jsme nejen neušetřili, ale ani jejich následné služby, z daleka neodpovídaly standardu, na který jsme zvyklí od Vás.

Možná jsem potřeboval mít i takovou negativní zkušenost, kdy jsem v tomto případě své rozhodnutí podřídil nižší ceně, abych více ocenil a zároveň si lépe uvědomil, co všechno pro nás děláte. Věřím, že toto naše malé „Fopa“, nijak neovlivní naší dobrou spolupráci, ve které chceme s Vámi i nadále pokračovat. Příště budeme vše realizovat s Vámi i přesto, že jste o něco dražší, protože u Vás platí to, co řeknete a to nám stojí za to víc, než nižší cena, která se ve finále obvykle prodraží. Vážím si toho co vaše firma pro nás dělá a Vás osobně považuji za férového a upřímného člověka i odborníka ve svém oboru.

S úctou Marek Jirásek

Kde nás najdete?

Kontaktujte Nás ohledně nabídky.