Obratem Vám zašleme průvodce "jak postupovat při výběru oken a stínící techniky", kterého si můžete vyžádat kliknutím sem.

logo

Díky

Přeji Vám hezký den pane Nový,

chci Vám alespoň krátce napsat, protože jste mě vaším přístupem doslova šokovali. Měsíc před kolaudací našeho rodinného domku, nám dodavatel venkovního stínění, které jsme si u nich objednali za nemalé peníze sdělil, že nám ho nestihnou dodat včas v dohodnutém termínu. Tím byla kolaudace domu ohrožena, což by pro nás znamenalo nemalé problémy, o které nikdo nestojí. Díky vaší ochotě a rychlosti jste nám pomohli vyřešit tuto pro nás nečekanou a velmi nepříjemnou situaci.

Díky vaší firmě jsme včas, i když na poslední chvíli, stihli úspěšně zkolaudovat celý dům vč. venkovního stínění, na které se čekalo. S manželem vám chceme touto cestou moc poděkovat za to, že vše proběhlo hladce a my jsme mohli odjet na naši vysněnou novomanželskou dovolenou k moři. Patří Vám velký dík a uznání, protože jste to byli vy, kdo nás svým přístupem zbavil nečekaných problémů a my měli klidnou dovolenou, která navíc pro nás byla tou první společenou.

 S pozdravem novomanželé Burdovi Svárkov

Kde nás najdete?

Kontaktujte Nás ohledně nabídky.