Obratem Vám zašleme průvodce "jak postupovat při výběru oken a stínící techniky", kterého si můžete vyžádat kliknutím sem.

logo

reference

Zdravím Vás pane Nový,

Chvíli jsem přemýšlel a taky se tak trochu styděl, než jsem se odhodlal Vám napsat, protože došlo přesně na Vaše slova, když jste mě zvlášť upozorňoval na to, že někteří prodejci, nahlas propagují levné zboží jen proto, aby za každou cenu prodali. Cítím se trapně, protože mám hořkou zkušenost z dodávky stavební izolace s příslušenstvím, kterou nám zajišťovala firma, o které jsme nic moc nevěděli, ale jejich nízké ceny, kterými se chlubili, nás lákaly, vyzkoušet je.

Na začátku se jejich cena jevila skutečně jako velmi výhodná, ale ve finále po sečtení všech dodatečných skrytých nákladů o kterých na začátku nebyla řeč, jsme nejen neušetřili, ale ani jejich následné služby, z daleka neodpovídaly standardu, na který jsme zvyklí od Vás.

Možná jsem potřeboval mít i takovou negativní zkušenost, kdy jsem v tomto případě své rozhodnutí podřídil nižší ceně, abych více ocenil a zároveň si lépe uvědomil, co všechno pro nás děláte. Věřím, že toto naše malé „Fopa“, nijak neovlivní naší dobrou spolupráci, ve které chceme s Vámi i nadále pokračovat. Příště budeme vše realizovat s Vámi i přesto, že jste o něco dražší, protože u Vás platí to, co řeknete a to nám stojí za to víc, než nižší cena, která se ve finále obvykle prodraží. Vážím si toho co vaše firma pro nás dělá a Vás osobně považuji za férového a upřímného člověka i odborníka ve svém oboru.

S úctou Marek Jirásek

Kde nás najdete?

Kontaktujte Nás ohledně nabídky.