Obratem Vám zašleme průvodce "Kritické chyby, které se často dělají při výběru oken a stínící techniky", kterého si můžete vyžádat kliknutím sem.

logo

Relaxujte na čerstvém vzduchu a užívejte si komfort díky spolehlivé ochraně před nepříznivým počasím a sluncem. Užívejte si souhry světla a stínu. Design BAVONA Vás okouzlí svými moderními kubickými tvary a rafinovanou integrovanou technikou. Každá BAVONA je zhotovena na míru, dle individuálních potřeb, v různých kombinacích barev, s různými pokročilými technickými doplňky.

Krásný pavilon na terasu s modulárním střešním systémem a komfortními doplňky. Unikátní řada Outdoor Living Pavillons Vám otevírá možnost trávit od jara do podzimu volný čas blízko přírodě, na terase nebo v zahradě.

 vybírat můžete ze dvou střešních systémů:

možnost prodloužené záruky

                                                                                                                                                                              Získat kalkulaci

Jako bioklimatické zastřešení se chová BAVONA TP6500 Hardtop se sklopnými hliníkovými lamelami.

Chrání dokonale před sluncem a deštěm. Přirozená cirkulace vzduchu skrz lamely působí jako přírodní klimatizace.   

 

možnost prodloužené záruky

         Získat kalkulaci

Středozemský šarm nabízí varianta střešního systému BAVONA TP6100 Softtop s integrovanou shrnovací markýzou. Polyesterový potah je odolný nejen proti nepříznivému počasí, ale nabízí také nejlepší ochranu před horkem (požární ochrana třídy B1), UV zářením a také před deštěm. Shrnovací markýza se dá pohodlně ovládat jedním tlačítkem do požadované polohy a umožňuje tak přímý pohled na oblohu.

                       

zpět

 

 

Kde nás najdete?

Kontaktujte Nás ohledně nabídky.