Obratem Vám zašleme průvodce "Kritické chyby, které se často dělají při výběru oken a stínící techniky", kterého si můžete vyžádat kliknutím sem.

logo

Kazetové markýzy

jsou venkovní markýzy s jedinečným konstrukčním řešením. Jsou vybaveny elegantním kastlíkem, který v zatažené poloze chrání jak potah, tak ostatní díly konstrukce proti vlivům vnějšího prostředí jakými jsou déšť, sníh a nečistoty. Kazeta je vyrobena z vysoce kvalitních slitin hliníku, proto se kazetová markýza vyznačuje kompaktním vzhledem a dlouhou životností. Náš variabilní systém upevnění umožňuje snadnou montáž na stěnu nebo na strop. Kazetové markýzy lze vybavit také spouštěcím volánem, který zvýší ochranu před večerním sluncem a případnými odlesky.

MESABOX S9170

Mesabox

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tvarově zdařilé velkoplošné zastínění MESABOX S9170 se hodí především pro stylové zastínění teras a zahradního posezení v gastronomické i soukromé sféře.
Kompaktní konstrukce a přímočarý design propůjčují MESABOXU elegantní vzhled. Díky technice teleskopických ramen zůstává látka v každé pozici optimálně vypnutá.  Zakulacený kastlík v zasunutém stavu  perfektně chrání  potah i teleskopická ramena před vlivy počasí.
Markýza se snadno montuje pomocí pouze dvou upevňovacích konzol na stěnu nebo pod strop. Úhel sklonu se dá plynule nastavit.
Sériově zabudovaný elektrický pohon je možno rozšířit o přídavné ovládání nebo o automatiku vítr - slunce.

 

Získat kalkulaci

CAMABOX BX4000

Kassettenmarkisen - CAMABOX BX4000 | Sonnenschutz und Wetterschutz mit STOBAG

je krásná kazetová markýza v moderním kubickém designu. Vyniká jednoduchým liniovým vedením, díky čemuž se elegantně hodí k architektuře. Optimálně může být LED-osvětlení integrované v kastlíku, díky čemuž vzniká zážitek i v nočních hodinách. Vynikající uzavřený kastlík chrání potah a kloubová ramena efektivně před povětrnostními vlivy a znečištěním, čímž je dosaženo dlouhodobé živostnosti. Variabilní umístění konzolí umožňuje flexibilní, jednoduchou a časově nenáročnou montáž na stěnu, pod strop nebo do krokve. CAMABOX BX4000 může být vybavený volitelně ruční klikou nebo elektromotorem.

Získat kalkulaci

 

CASABOX BX2000

https://www.stobag.com/fileadmin/_processed_/f/9/csm_Kassetten-Markisen-CASABOX-BX2000-STOBAG-01_01c0b5b8b0.jpg

 

Model  Casabox jsou úzké kazetové markýzy v nadčasovém elegantním designu. Hodí se především k zastínění menších a středních ploch jako balkonů a teras. Jasnými liniemi hranatého nebo zakulaceného kastlíku se markýza harmonicky začlení do dané architektury - i jako tvůrčí prvek. Těsně uzavřený kastlík chrání látku i kloubová ramena před srážkami a znečištěním. Tak je zaručena dlouhá životnost. Dvě konzole na vnějších stranách umožňují snadnou a rychlou montáž na stěnu, strop nebo střešní krokev. Pro ochranu před nežádoucími pohledy a oslněním doporučujeme spouštěcí volán plus. Všechny modely mohou být volitelně vybavené s klikou nebo elektromotorem.

získat kalkulaci

PURABOX BX1500

 Kassettenmarkisen - PURABOX BX1500 | Sonnenschutz und Wetterschutz mit STOBAG

je nejkompaktnější kazetová markýza, kterou kdy STOBAG vyvinul. Přes své minimální rozměry se PURABOX vyznačuje mnoha přednostmi – nadčasový, elegantní design, snadné nastavení sklonu markýzy od 0° do 90°, pouze 2 upevňovací body s možností výběru různých typů konzol pro montáž markýzy na stěnu, do stropu a na krokve.
Samonosný zcela uzavřený hliníkový kastlík zajišťuje optimální ochranu látky a komponentů zasunuté clony. Díky svým rozměrům (maximální šíře 5 m, maximální výsuv 2.25 m) je PURABOX ideální pro zastínění balkonů a lodžií řadových a rodinných domů, stejně jako komerčních objektů.

získat kalkulaci

 

zpět

Kazetové markýzy Plzeň a okolí

Kde nás najdete?

Kontaktujte Nás ohledně nabídky.