Obratem Vám zašleme průvodce "Kritické chyby, které se často dělají při výběru oken a stínící techniky", kterého si můžete vyžádat kliknutím sem.

logo

Sekční garážová vrata Delta

Delta

Získat kalkulaci

Sekční garážová vrata Delta se skládají z několika panelů (sekcí), které se za pomoci torzních pružin pohybují vodicími kolejnicemi. Je jen na vás, zda je budete ovládat ručně, nebo pomocí elektropohonu. Vždy to půjde jednoduše a bez zbytečné námahy.

 

 

6 výhod sekčních garážových vrat Delta

  • Minimální nároky na prostor v garáži.
  • Můžete si vybrat ze 4 typů prolisů zdarma, které umíme zkombinovat s jakoukoliv barvou nebo dekorem dřeva.
  • Možnost volby ovládání (manuální nebo elektropohon).
  • Skvělý poměr cena/kvalita.
  • Vaše vrata budou naprostý originál. Každá totiž vyrábíme na míru pro konkrétního zákazníka.
  • Velký výběr doplňků a příslušenství (např. bezpečnostní fotozávora).

Barvy

Díváte se raději na kresbu dřeva, nebo milujete pastelové barvy? Garážová vrata Delta budou v každém případě vypadat přesně podle vás. Na výběr totiž máte z více než 2 500 barev, několika imitací dřeva nebo základních barev.

I z vnitřní strany sekcí můžete vybírat z kompletní nabídky barev, imitací dřeva a to v kombinaci se všemi typy prolisů. Standardně je vnitřní strana sekcí dodávána v základní bílé barvě a prolisu lamela.

Hladký povrch

Naprostá klasika, která nikdy nevyjde z módy.

Reliéfní povrch STUCCO

Zavřete oči a pohlaďte pomeranč. Pokud si pořídíte vrata s povrchem STUCCO, budou mít přesně takovou strukturu. Výhodou oproti hladké klasice je, že povrch je odolnější a lépe kryje nečistoty.

Imitace dřeva

Garážová vrata s dřevěným dekorem mají dlouhou životnost, barevnou stálost a vyšší odolnost proti poškození povrchu, a to díky tomu, že je jsou sekce při výrobě zpracovávána už s fólií o tloušťce 200 mikronů. Vybírat můžete nejen ze základních 8 dekorů, ale z celé nabídky vzorníku renolit

Výběr z 2 500 barev

Nástřiky ze vzorníků RAL a NCS jdou aplikovat na hladký i STUCCO povrch. Možnosti jsou téměř neomezené.

DTM barvy

Chladná krása kovů a minerálů se nikdy neokouká. Právě proto vznikla paleta 21 barev s hrubou strukturou inspirovaná světem nerostů.

 

Sekční garážová vrata Plzeň a okolí   

zpět

Kde nás najdete?

Kontaktujte Nás ohledně nabídky.