Obratem Vám zašleme průvodce "Kritické chyby, které se často dělají při výběru oken a stínící techniky", kterého si můžete vyžádat kliknutím sem.

logo

Průmyslová vrata

Průmyslová

Sklady, haly, autoservisy a desítky dalších provozů potřebují garážová vrata, která vydrží náročný každodenní provoz. Proto jsme při vývoji průmyslových garážových vrat dbali především na spolehlivost, bezpečnost a dlouhou životnost.

Nejčastějším řešením jsou ale sekční průmyslová vrata a průmyslová skládací vrata. Ale pro průmyslové použití vám upravíme i rolovací garážová vrata a rolovací mříže.

Sekční průmyslová vrata

Vzali jsme sekční garážová vrata DELTA a upravili je pro potřeby firem a skladů. Výsledkem jsou průmyslová garážová vrata, která jsou odolná, bezpečná a vynikají tepelnými a zvukovými izolačními vlastnostmi. Skládají se ze sendvičových panelů o tloušťce 40 mm a ocelové pozinkované konstrukce.

Průmyslová skládací vrata

Skládají se jako harmonika, proto nezabírají uvnitř garáže téměř žádný prostor. Pro průmyslové použití se hodí především díky bezúdržbové konstrukci s minimem dílů podléhajících opotřebení.

Průmyslová rolovací vrata a mříže

Rolovací vrata vyrábíme také pro půmyslová prostředí. Více informací o rolovacích půmyslových vratech a rolovacích mřížích se v katalogu.

Sekční Průmyslová vrata Plzeň a okolí

Kde nás najdete?

Kontaktujte mě ohledně nabídky na :