Obratem Vám zašleme průvodce "Kritické chyby, které se často dělají při výběru oken a stínící techniky", kterého si můžete vyžádat kliknutím sem.

logo

Roletky den a noc

Vylaďte si interiér

VOLBA INTENZITY ZASTÍNĚNÍ A KOMPLEXNÍHO BAREVNÉHO SLADĚNÍ

Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínicího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

získat kalkulaci

1160 16

výběr z pěti možností:

 

JAZZ 17 DEN / NOCBEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

JAZZ 17 DEN / NOCJednoduchá volně visící textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky určená hlavní pro montáž na rám okna.
 

JAZZ EXPERT DEN / NOCBEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

JAZZ EXPERT DEN / NOCJednoduchá volně visící textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky určená hlavnì pro montáž na stěnu.

 

COLLETE XL DEN / NOCS KRYTEM NÁVINU A S KRYCÍMI LIŠTAMI


COLLETE XL DEN / NOCTextilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna.Látka je po stranách zajištěna krycími lištami.
 

OPTIMA DEN / NOCS KRYTEM NÁVINU A S VODÍCÍMI LIŠTAMI

OPTIMA DEN / NOCTextilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na rám okna. S krytem návinu a vodícími lištami.

OPUS DEN / NOCBEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

OPUS DEN / NOCJednoduchá volně visící textilní roletka s krytem návinu, bez krycích lišt, s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky
pro montáž přímo na zeď, nebo strop.
 
 

Kde nás najdete?

Kontaktujte Nás ohledně nabídky.