Obratem Vám zašleme průvodce "Kritické chyby, které se často dělají při výběru oken a stínící techniky", kterého si můžete vyžádat kliknutím sem.

logo

Textilní roletky

Vylaďte si interiér

VOLBA INTENZITY ZASTÍNĚNÍ A KOMPLEXNÍHO BAREVNÉHO SLADĚNÍ

Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínicího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

získat kalkulaci

443 16

Na výběr je z šesti možností :

 

JAZZ 17, JAZZ 32, JAZZ EXPERT BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCí

JAZZ 17, JAZZ 32, JAZZ EXPERTJednoduchá volně visící textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď

COLLETE PLUS, XL S KRYTEM NÁVINU A S KRYCÍMI LIŠTAMI

COLLETE PLUS, XLTextilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami.

 

OPTIMA, OPTIMA MINI S KRYTEM NÁVINU A S VODÍCÍMI LIŠTAMI

OPTIMA, OPTIMA MINIRoletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem. Box roletky je plastový. Látka je vedena v plastovýh vodících lištách. Je určená pro montáž na křídlo okna.

 

STREAM PLUS, STREAM S BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

STREAM PLUS, STREAM STextilní roletka tradiční konstrukce s pružinovým pohonem navíjení látky, určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď.

LEGEND PRO STŘEŠNÍ OKNA

LEGENDTextilní roletka s dokonalým designem a reprezentativním vzhledem, ovládaná pružinou v hřídeli přímo určená pro montáž do křídla střešního okna.
 

OPUS BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

OPUSJednoduchá, volně visící textilní roletka s krytem návinu, bez krycích lišt, s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjením látky určená pro montáž přímo na zeď, nebo strop.
 
 
 

 

Kde nás najdete?

Kontaktujte Nás ohledně nabídky.