Obratem Vám zašleme průvodce "Kritické chyby, které se často dělají při výběru oken a stínící techniky", kterého si můžete vyžádat kliknutím sem.

logo

Práh domovních dveří GEALAN z neměkčeného houževnatého PVC

Práh domovních dveří GEALAN z neměkčeného houževnatého PVC

Práh z PVC – s konstrukční výškou 20 mm vhodný i pro bydlení pro tělesně postižené – doplňuje různé prahy domovních dveří z hliníku (i termicky dělené) a vysoce termicky izolující prahy z kompozitu. (GFK).
Rozhodující výhodou prahu domovních dveří z PVC, který umožňuje dosáhnout velmi dobrou hodnotu Uf i v oblasti prahu domovních dveří, je jeho zpracovatelnost. Práh z neměkčeného houževnatého PVC lze zpracovávat všemi komerčně obvyklými stroji na výrobu oken. Speciální konstrukce prahu umožňuje pokrýt jediným prahem potřeby staré i nové zástavby. Pomocí zaskakovacích patek na spodní straně prahů lze využít všechny standardní připojovací profily systémů tloušťky 74 mm od firmy GEALAN. Pokud se práh k podlaze přišroubovává nebo připojuje pomocí hmoždinek, lze upevňovací prvky zakrýt průběžnými profily.
Samozřejmostí je, tak jako u všech ostatních prahů GEALAN bezproblémová montáž uzavíracích mechanismů – jak je to zásadně zapotřebí u balkonových dveří – pomocí uchycovací drážky.
Ke spojení prahu a osazovacího rámu jsou v systému S 8000 IQ k dispozici speciální držáky prahu. Práh je však také možné přizpůsobit pomocí vyřezávací frézy přímo drážce osazovacího rámu a spojit jej přímým sešroubováním.

Kde nás najdete?

Kontaktujte mě ohledně nabídky na :