Obratem Vám zašleme průvodce "Kritické chyby, které se často dělají při výběru oken a stínící techniky", kterého si můžete vyžádat kliknutím sem.

logo

Hliníkové opláštění oken

Hliníkové opláštění

Firma GEALAN nabízí k vybraným profilům systému S 7000 IQ, S 8000 IQ a zdvižně posuvným dveřím možnost přidat na vnější stranu oken individuálně ztvárněné hliníkové opláštění. Z toho vyplývá vysoká odolnost a dlouhá životnost oken.

Rozhodující výhoda hliníkového opláštění tkví v kombinaci barevného řešení (nalakování, eloxování nebo nanášení práškové barvy) a materiálu - hliníku. Tato skutečnost dává projektantům/architektům a investorům rozmanité možnosti ztvárnění objektů nebo obytných domů.

Aby bylo možné zhotovit okno s hliníkovým opláštěním, nemusí výrobci oken spolupracovat s žádným dalším dodavatelem, neboť hliníkové opláštění v barevně neutrálním provedení obdrží jako tyčové zboží od firmy GEALAN. Hliníkové opláštění, plánované pro konkrétní okna, se nalakují, naeloxují nebo opatří práškovou barvou v místě instalace. To umožňuje ve výrobě nejvyšší míru flexibility. Ani dodávka objemově malé zakázky v dané barvě tak nepředstavuje žádný problém.

Předsazené ochranné kryty z hliníku od firmy GEALAN neexistují jen pro téměř kompletní program oken a dveří systému S 7000 IQ a S 8000 IQ. S hliníkovými kryty lze dodávat také prvky roletových sestav plus s konstrukční výškou 155 mm a 195 mm.

Výhody hliníkového opláštění firmy GEALAN:

  • vysoká odolnost a dlouhá životnost
  • lze pořídit nalakované, naeloxované nebo s nanesenou práškovou barvou
  • lze dodat také pro prvky roletových sestav.

Hliníkové opláštění oken Plzeň

zpět

Kde nás najdete?

Kontaktujte Nás ohledně nabídky.