Obratem Vám zašleme průvodce "Kritické chyby, které se často dělají při výběru oken a stínící techniky", kterého si můžete vyžádat kliknutím sem.

logo

Jemné detaily

Jemné detaily Jmné detaily Jemné detaily

Zvláštností na stylových oknech GEALAN je však spojení štulpové lišty s okapnicí. U klasických plastových oken probíhá štulp kompletně seshora dolů, zatímco okapnice se z obou stran přibližují k štulpové liště. Řešení firmy GEALAN naproti tomu nechává okapnici – tak jako u jejích historických předchůdců – probíhat přes celou šířku okna, na místě styku ji o cca 15° zkosí a vede štulpovou lištu až na okapnici.

Úzká pohledová šířka ve všech systémech

Častým bodem kritiky úřadů na ochranu památek vůči souborům oken nebo jednotlivým plastovým oknům, použitým na chráněných památkách, jsou široké pohledové části oken. Stylové okno GEALAN bez problémů tomuto požadavku vyhovuje. Kombinace velmi úzkých křídel s pohledovou šířkou 39 mm v systému S 7000 IQ, popř. 42 mm v systému S 8000 IQ a viditelnou šířkou příčkové lišty 112 mm v systému S 8000 IQ, popř. 122 mm v systému S 7000 IQ se požadavkům na ochranu památek velmi přibližuje. Mimoto lze vhodným výběrem doplňkových profilů přeložit odvodňování drážky osazovacího rámu směrem dolů, takže se lze vzdát i drážek k odvodu vody a jejich krytek.

zpět

Kde nás najdete?

Kontaktujte Nás ohledně nabídky.