Obratem Vám zašleme průvodce "Kritické chyby, které se často dělají při výběru oken a stínící techniky", kterého si můžete vyžádat kliknutím sem.

logo

Prohloubené profilové systémy IQ plus

Ústředním požadavkem vyhlášky o šetření energií je zlepšování tepelné izolace budov. Proto vyvinula firma GEALAN nové šestikomorové systémy s konstrukční hloubkou 83 mm, systémem středového těsnění S 7000 IQ plus a systémem dorazového těsnění S 8000 IQ plus. Využívají se zejména tam, kde podmínky veřejné soutěže požadují konstrukční hloubku 80 mm a vyšší.

Prohloubený systém S 7000 IQ plus

Rám s konstrukční hloubkou 83 mm nabízí značné výhody! Tam se vejde všechno, co dělá profil silným. V první řadě je to šest komor, které velmi dobře chrání před chladem i hlukem. Zejména se systémem středového těsnění S 7000 IQ plus se podařilo koeficient prostupu tepla znovu výrazně snížit až na hodnotu Uf = 0,98 W/m²K. Tím se výrazně snižují náklady na vytápění a emise CO2. Konstrukční hloubka 83 mm mimoto zajišťuje zvýšenou pevnost rohů a tím i vyšší stabilitu okna. Velká ocelová výztuž kromě toho zajišťuje vysokou stabilitu profilu a stabilní šroubové spoje kování – to je velký přínos nového systému S 7000 IQ plus v otázce ochrany proti proražení/vloupání.

Atraktivní desgin

V konstrukci profilu tohoto nového systému GEALAN se vedle technických úvah uplatnily i estetické prvky, protože pěkně tvarovaná zaoblení a úzké šířky viditelných částí propůjčují oknům nového systému elegantní geometrii a nadčasovou eleganci. Spolu s výběrem odpovídajícího profilu křídla se tak hodí jak do náročného prostředí pro bydlení v klasickém stylu, tak i pro bydlení v prostředí orientován na design, a přizpůsobí se jakékoli potřebě montáže.

Různorodé možnosti variací

Osazovací rám nového systému S 7000 IQ plus lze kombinovat s křídly systému S 7000 IQ. Díky této vysoké kompatibilitě nepotřebují zpracovatelé materiálu od firmy GEALAN v jejich výrobě žádné dodatečné výrobní nástroje. To umožňuje výrobu dvou různých konstrukčních hloubek v jediném optimalizovaném výrobním procesu.

Prohloubený systém S 8000 IQ plus

Tento rám s konstrukční hloubkou 83 mm se nemá za co stydět! Se svými šesti komorami nabízí ideální ochranu před chladem a hlukem, a aktivně přispívá ke snižování emisí CO2. Konstrukční hloubka 83 mm mimoto zajišťuje zvýšenou pevnost rohů a tím vyšší stabilitu okna. Velká ocelová výztuž kromě toho zajišťuje vysokou stabilitu profilu a stabilní šroubové spoje kování je velkým přínosem nového systému S 8000 IQ plus v otázce ochrany proti proražení/vloupání.

Různorodé možnosti variací

Nový rám systému s dorazovým těsněním S 8000 IQ plus lze kombinovat s křídly standardního systému S 8000 IQ. Zde si lze vybrat z křídel ve čtyř-, pěti-, šesti- nebo sedmikomorovém provedení. Díky této vysoké kompatibilitě nepotřebují zpracovatelé materiálu od firmy GEALAN ve své výrobě žádné dodatečné výrobní nástroje. To umožňuje výrobu dvou různých konstrukčních hloubek v jediném optimalizovaném výrobním procesu

Kde nás najdete?

Kontaktujte mě ohledně nabídky na :