Obratem Vám zašleme průvodce "Kritické chyby, které se často dělají při výběru oken a stínící techniky", kterého si můžete vyžádat kliknutím sem.

logo

 1. U nás nikdy nezaplatíte ani o korunu víc, než jste sami schválili.
 2. Garantujeme Vám min. 5let  plnou záruku bez výjimek na námi dodané dílo, která Vám zaručí, že naše sliby budou přednostně splněny, pokud by náhodou k něčemu došlo.
 3. Možnost výrazného prodloužení plné záruky z 5-ti na 8let na námi dodané dílo.
 4. Každým dnem máme skladem 95% náhradních dílů a ty co nemáme obratem dodáme i za cenu toho, že na tom proděláme, pokud bychom jej pro rychlost museli koupit u konkurence, protože každý zákazník nám za to stojí.
 5. Plně k dispozici Vám bude osobní poradce, který Vám úspěšně pomůže realizovat  Vaše představy od prvního návrhu zaměření  až do posledního detailu dokončení a předání díla.  V naší firmě patří k těm nejzkušenějším.

Navrhl a realizoval více jak 850 standardních, ale i velmi náročných technických řešení v různých historických a památkových budovách, kde platí ty nejpřísnější požadavky a kritéria. Proto dokáže odhalit příčinu možných problémů dřív  ještě než  vzniknou mnohem rychleji, než kdokoliv jiný.

 1. Jsme pojištění „Provozní Odpovědnosti“ do výše plnění 5.mil.Kč pro případ, že by nastala neočekávaná situace, která by mohla způsobit nějaké škody na Vašem majetku, nebo zdraví způsobené naší činnosti.
 2. Pro Vaší realizaci můžete  využít výhodné  financování přes našeho obchodního partnera KB s odkladem první splátky o 1měsíc a navíc první splátku  zaplatíme za Vás, pokud bude  úvěr nad 200.000,- Kč
 3. Zaplatíme Vám pojistku na jeden rok dopředu proti neschopnosti splácet úvěr.
 4. O realizaci Vaši zakázky, se bude starat náš odborný tým velmi zkušených pracovníků, kteří mají dohromady více jak 30let praxe a jsou pravidelně 1x ročně proškolováni přímo u výrobce. Pro Vás to znamená jistotu, že Vaše dílo bude dokončeno včas a v nejvyšší možné kvalitě. Pro udržení vysoké kvality a spokojenosti našich zákazníků se na dodávkách naší technologie, nikdy nepodílejí nekvalifikovaní ani levní dělníci ze zahraničí.
 5. Budete moci využívat exkluzivní výhody z našeho „BONUS PROGRAMU“ a „VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU“
 6. Umožníme Vám čerpat výhodné slevy až do výše 50% na stavební materiál pro Váš dům od našeho velkoobchodního partnera stavebniny Woodcote.

Kde nás najdete?

Kontaktujte Nás ohledně nabídky.